Menu

My every day

Mój blog jest poświęcony moim życiem. To będzie taki mój pamiętniczek w którym będziecie mogli poczuć się mną? Nie wiem czy tak oczywiście będzie ale spróbuje tak zrobić.

Pierwszy wpis - trudne początki

paulix13

Hej! To mój pierwszy wpis na tym blogu i nw czy będzie to takie łatwe jak sb myślałam. Może taki pierwszy wpis zacznę od tego co lubię robić, podam wam moje portale społecznościowe (czyli fejsa xd), no i powiem coś nie coś o sb.

1.Co lubię robić (hobby)
No tak... co ja tak naprawdę lubię robić? xd Moim hobby (od niedawna zresztą) jest fotografowanie. Jeszcze nw czy umiem to robić bo jeszcze nie próbowałam xd No nw jak to napisać ale lubię to xd A cóż ja lubię robić? Hmmm... na pewno spać i jeść xd Ale lubię też rysować, czytać i w wakacje malować paznokcie xd

2. My fejs xd
https://www.facebook.com/paulina.maminska.3 (możecie dać superke pod prof xd)

3. No co tu o mn dużo mówić xd (nie no jest co)
Mam zielono-niebiesko-szare oczyska, jestem ciemną blondynką, czasami jestem naprawdę dziwna (w sensie pozytywnym, no że głupawkę czasami mam), lubię emoji, my favourite yt'bers is: kaiko, rembol, blowek, agnieszka grzelak vlog/beauty, glampaula (ale tylko vlogmasy xd), disowskyy, true beauty is internal, beksy; chodzę do sql i jestem w klasie 6b xd, kosiamm czekoladowe lody, chocolate mleczną, kakao i wafelki ryżowe; jestem brzydka, mam 12 lateq, nazywam się Paulina (ale cii nikomu nie mów xd), lubię pisać z chłopcami na fejsie xd, mam ''bff'', jestem singielką,mam 172 czm wzrostu xd, co ja mam jeszcze wymieniać? xd, muzyka: rap- reto, planbe; trap, basyyy, techno (kury są naj xd), regee (chyba xd) i dupstep; nie lubię sql.

I tak to chyba wszystko xd Na dole macie taki mini ''słowniczek" dla tych którzy nie umią skótów xd

Myślę, że się to wam spodobało (tak wiem oszukuję sama sb xd) i nw co tu się robi xd lajka dacie czy koma xd nw xd No i do następnej notki. Bajoo ♥

 

Słowniczek:
sb- siebie, sobie itp., nw- nie wiem, my favourite yt'bers is - mój ulubieni youtuberzy, fejs - facebook, kom/koma - komentarz, mn- mnie, xd - taka emoji? chyba mogę to tak nazwać, superke/a - to tkie serduszko zamiast lajka (chyba wiecie o co mi chodzi xd), prof- zdjęcie profilowe, sql- szkoła.

 
 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • Gość: [Freja] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja też, ja też! Ja też właśnie stworzyłam swój pierwszy wpis na blogu :)

© My every day
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci